| Iolss a întrebat:

Am si eu o intrebare:In primul rand as vrea sa spun ca sunt fata. E in regula daca sunt mai baietoasa de exemplu:stau mai mult cu baietii decat cu fetele incep sa le imprumut din obiceiuri am stat asa mult cu ei incat am incepus sa fac parkour:p! Unii imi spun ca nu prea sunt fata...altii imi spun sa fac ce vreau eu.Imi dati un sfat plzz? Repede! funda!

2 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Tu te simti bine cand faci aceste lucruri? daca da totul este in regula, nu trebuie sa iti pese de ce spun altii ci doar ca tu sa te simti bine in pielea ta, sa stii ca si mie imi mai place cateodata sa stau cu baietii si ador sa ma imbrac cu haine largi.De exemplu,daca as fi pusa in situatia sa aleg intre o rochie stramta si pantofi cu toc si jeansi cu un hanorac mai larg si adidasi sau pantaloni sport,pai as alege a doua varianta fiindca asa ma simt eu bine,deci nu este un lucru rau ceea ce faci tu, dar sa nu exagerezi, gen sa le copiezi vorbele alea ale lor de baieti de cartier.Chiar daca iti petreci timpul liber mai mult cu baietii decat cu fetele, petreceti-l si tu cu niste baietii ca lumea, cu care sa ai ce sa vorbestiwinking

| Iolss explică (pentru LifeIsColour):

Da.de obicei aleg sa stau mai ales cu prietenul meu care e un baiat de treaba adica nu injura asa mult ca altii.Plus k cel mai bine ma simt cand fac parkour.E lumea mea mica!