| alis_6305 a întrebat:

Am si eu o intrebare, legat de performanta in sport...se poate face numai inainte de 8-9 ani?
Am 17 ani si am facut multe sporturi pana acum dar m-am lasat pentru ca fie nu exista competitie fie nu imi placea colectivul, dar acum simt ca pierd timpul degeaba, ca am trait degeaba...
Deci reformulez intrebarea:la 17 ani mai pot face vreun sport de performanta? sau macar competitie, spectacole big grin

Răspuns Câştigător
| sonya69 a răspuns:

Daca esti o fire competitva si atletica si daca sti ca poti excela in acest domeniu, da, poti sa faci sport de performanta. dar de preferat ar fi fost sa incepi din copilarie.acum depinde si de ce vrei sa faci.

1 răspuns:
| haiZI a răspuns:

Daca crezi ca poti fi competitiv poti. Dar se numeste sport de performanta tocmai pentru-ca se incearca depasirea limitelor, a fi cel mai bun, la un anumit sport.pa