| madDa_1471 a întrebat:

Buna :*:*:*
am si eu o intrebare sigh
multa lume mi-a spus ca,... daca il visezi pe baiatul/fata pe care il/o placi/ iubesti inseamna ca a adormit cu gandu la tine sau daca e ora fixa si te-ai gandit fara sa vrei la el/ea inseamna ca te iubeste... etc... asa e?!?!?! mersi :X:*

Răspuns Câştigător
| Bia:X a răspuns:

Din cate stiu eu daca il visezi atunci inseamna ca a adormit gandindu-se la tine, iar daca il pomenesti la ore fixe sau daca te uiti la ceas la ore fixe te iubestehappywinking

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, e doar o superstitie lipsita de orice suport real. Mai degraba daca visezi un baiat e fiindca tu ai adormit gandindu-te la el.

| Silvia a răspuns:

Ahh`.stii de cate ori l-am visat eu si de cate ori ma uit zilnic la ceas cand e fix?! De foarte multe ori, crede-ma.
Sincera sa fiu...nu cred ca e adevarat...desi as vrea.big grin
star

| Vizitiul a răspuns:

Dupa parerea mea sunt niste aberatii la care nu trebuie sa dai crezare.

kratos
| kratos a răspuns:

Nu cred in superstitiile astea! Important este sa-ti fie fidel, sa te iubeasca si sa te respecte.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Omg! Nu e adevarat ...Ding...parca ai 1 anstraight face

| marsy a răspuns:

Nustiu. uneori cred. alteori nu

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

E cea maim are prostie pe care am auzit-o...

| madDa_1471 explică:

Bah...asa am auzit straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am crezut chestia asta pe la 12 ani, cand aveam oracole si credeam ca raman gravida daca ma saruta vreun baiat rolling on the floor serios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ nekane Acu' m-am prins ce e cu avataru' taurolling on the floor Vrei sa ramai gravida, nu?laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bizzare -da, asa e, m-ai dat de gol, acum nu o sa mai vrea nimeni sa ma sarute laughing