| Loredana6 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au citit cartile "Casa Noptii" de P. C. Cast si Academia Vampirilor de RICHELLE MEAD. Care serie este mai interesanta? Vreau sa citesc ambele serii dar as vrea mai intai sa vad care poate fi mai captivanta? Nu stiu pe care sa le cumpar mai intai. Ajutati'ma va roghappy dau funda pentru cel mai convingator raspuns.

Răspuns Câştigător
| Sweety_5674 a răspuns:

Academia Vampirilor. Nu prea exista cuv cu care sa o descrii, dar iti pot spune ca eu am plans cand am citit vol. 4 e prea captivant si te duce intr-o lume in care parca tu ai trai ce traieshte personajul Rose Hathaway.Eu zic c merita enorm sa citestiseria. E minunata!

2 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Ambele sunt superbe. Dar cred ca seria Academia Vampirilor este mai frumoasa. Desi ti le recomand pe amandoua.

| deea12 a răspuns:

Amandoua sunt unice in felul lor.Academia vampirilor are 3 feluri de vampiri:dhampiri, moroi si strigoi.Seria este foarte captivanta. O recomand tuturor. Da si Casa noptii este frumoasa, are un limbaj mai colorat, dar merita.
http://d3sprecarti.wordpress.com/