| Criss_8192 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare si astept raspuns de la oricine.Eu sunt cu un baiat de 4 luni dar de cunoscut ne cunoastem de 3 ani si momentan nu sunt in romania sunt plecata de 2 luni in germania si un prieten intr-o zi mi-a spus ca e cu alta fata, acum in seara asta chiar varul lui m-a intrebat daca sunt cu el si mi-a spus ca mai e cu inca una dar lui cand i-am spus a zis ca de ce nu am incredere in el si ma iau dupa lume.Asa ca a spus sa punem capat si ca ma iubeste ce ar trebui sa inteleg ce vrea sa spuna ca ma iubeste dar daca simte asta de ce vrea sa ne despartim. O parere daca aveti adica voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Adica poti sa-ti dai seama ca de fapt el e chiar cu alta fata, dar ca sa nu recunoasca fapta, ti'a spus ca te iubeste. E un nesimtithappy imi pare rau de tine.

| bia0000 a răspuns:

Are pe cineva dovada:comportamentul luiwinking

| bibee a răspuns:

Mmmm relatiile la distanta niciodata nu tin el probabil tine la tine dar daca are o alta fata in tara a ales-o deoarece probabil simte lipsa unei persoane de sex opus alaturi sau el in cei 3ani de cand va cunoasteti te iubea ca o amica dar probabil nu face diferenta intre sentimentele lui stai de vorba cu el deschis incearca sa il faci sa fie sincer succes

| Tanasa_Constantin_1983 a răspuns:

Buna Criss da mi cerere pe fb iti las id meu Constantin tanasa aștept un răspuns de la tine :*