| QueenE a întrebat:

Am ochi verzi, si as vrea ca sa ma vopsesc acum de Craciun
Blond cenusiu...
Ce ziceti sa`r potrivi cu Ochi Verzi?

Dau

Răspuns Câştigător
| anDra1sekret a răspuns:

Da.Dupa mine cred ca ti-ar sta minunat!

3 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

Blondul de orice natura da bine la ochi verzi, albastri! cauta poze cu actrite blonde si o sa vezi!tongue
Succes!

| LoLiTaBella a răspuns:

Depinde ce nuanta de verde,daca e verde intens se potriveste mai bine cu blond aramiu, daca e verde albastrui e perfect pentru blondul cenusiu, daca e verde-caprui se potriveste cat de cat cu blondul cenusiu

| QueenE explică (pentru LoLiTaBella):

Pai am ochi verzi -albastri,,, vara mi se fc aproape albastri. si toamna si iarna sunt un fel de verde cu tenta albastra.