| unu7 a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare, va rog sa ma ajutati dau funda!
Am nasul un pic cam "carn". Deficare data cand ma uit in oglinda devin foarte deprimat, mai ales cand imi spun asta prietenii, colegii si altii...
Vreau si eu sa imi ridic putin varful nasului asa ar mai arata si el cat de cat bine, ce ziceti se poate face ceva?

Insa vreau sa precizez:

Fara operatii, nu conteaza banii orice slutie eficient dar sa nu fie cu operatii nu suport, va ro mult ajutor!

1 răspuns:
| crhh a răspuns:

Alta metoda nu este, in afara operatiilor, dar e nu o recomand. Daca e doar "putin carn", ar trebui sa capeti mai multa incredere in tine, nu te lua dupa ce spune toata lumea, gandeste-te ca sunt oameni fara brate sau fara picioare, care nu vad, care sunt muti, etc. Fi fericit ca ai parte de o familie si ca ai parte de prieteni, iar in legatura cu cei care se leaga asa de defectele tale, acele persoane nu iti sunt prieteni adevarati, dezlipeste-te de ei, sau fa-i sa inteleaga ca nu e vina ta ca esti asa, iar in cazul in care continua, lasa-i in pace! Nu exista persoane perfecte in lumea asta!