| NewLife18 a întrebat:

am si eu o mica intrebare...Astazi,am intrat in clasa a9a la un liceu anume din oras.Ma pot muta la alt liceu la un profil diferit de cel actual dupa 1 semestru?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| justDaisy a răspuns:

Te poti transfera oricand doresti. Nu are importanta. Bine ai venit la liceu big grin

2 răspunsuri:
| jerrygabrielle a răspuns:

Te poti muta la un alt liceu doar dupa primul an adica in clasa a10a, iar daca vrei la alt profil va trebui sa dai diferente in functie de profilul la care ai vrea sa mergi mai departe.

| styvan a răspuns:

Da desigur poti( funda:X)