| Pau a întrebat:

Buna!
Am si eu o mica problema... Cum sa ii fac pe baieti sa inteleaga ca la mine nu inseamna NU? Sunt pur si simplu unii baieti care se tin dupa mine desi le-am explicat ca nu vreau sa fiu cu ei,ca nu ma intereseaza...dar degeaba. Aud tot ce le spun mai putin partea in careii refuz. Sau aud si spun ca vor continua sa ma 'cucereasca'. Mereu imi reproseaza ca nu am prieten si ca e pacat sa stau singurica. Nici nu stiu ce sa le mai spun, ar trebui pur si simplu sa nu ii mai bag in seama?

Răspuns Câştigător
| SMarius a răspuns:

Esti dura, si inteligenta, si cel mai probabil si frumoasa! rara combinatie, si asta e un motiv pentru care fraierii insista(fraieri pentru ca e nevoie de un baiat cel putin la fel de inteligent ca tine sa te cucereasca)...si atunci, cu cei care insista nu ai ce face decat sa ii ignori, si sa le spui de cate ori trebuie sa pastreze distanta! Ce sa faci, orice lucru are pretul lui...si tu esti si frumoasa si desteapta, deci plateste pretul laughing)(ce text am bagatrolling on the floor))

| Pau explică (pentru SMarius):

Ooo da, bun textul laughing. Acum serios, de cate ori trebuie sa spun cuiva sa ma lase in pace? Vad ca esti baiat...la voi in general, vocabularul nu cuprinde din intamplare si cuvantul nu? laughing

| SMarius a răspuns (pentru Pau):

Domnisoara,a mai ramas in noi ceva din spiritul ala de luptator,si cand vedem ceva frumos, nu acceptam asa usor un refuz! Mai ales cand ai pentru ce sa lupti si e si o provocare, ceva ce ne pune sub semnu intrebarii masculinitatea, si sarmul, si toate aleawinking...Aia mai ramasi cu capul,dupa cum spuneam,nu stiu cum sa abordeze problema mai cu finete,mai pe ocolite, si arunca frate cu pietre in sus, da nu merge asa...O sa se gaseasca unu care sa iti intre pe sub piele, si arunci, tot respectu pentru el laughing))

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Evităi. E cel mai ușor așa. happy
Sau, poți să stai cu băieți drăguți, iar așa, nu o să mai poată să zică că ești singuratică și + că așa, i faci și geloși big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa le demonstrezi ca ei in ochi tai sunt egal cu zero ca-si irosesc timpul sau daca nu scapi nici in ruptul capului de ei fale cunostinta cu altcineva incearca orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-le ca ai prietenbig grin Sau roaga pe cineva de incredere sa se dea "drept" prietenul tau. Sunt sigura ca vor inceta sa te abordeze. Asa mi se intampla si mie, dar le spun ca am prieten, le arat poze cu noi doi si ma lasa in pacehappy
Baftakiss

| Pau explică (pentru anonim_4396):

Am incercat chestia asta de o gramada de ori. Ma lasa in ziua respectiva in pace, apoi incep din nou