| Mihaelluckaaa a întrebat:

Am si eu o nelămurire. Mă chinui de câteva luni să rămân însărcinată si încă nu am reușit.
Oare de ce?
Mentionez ca am un ciclu regulat de 28 de zile. Ultima menstruatie am avut o pe 28 decembrie pana pe 1 ianuarie iar acum trebuia sa îmi vina pe data de 25 ianuarie si nu mai venit dar în schimb pe data de 26 am avut o scurgere maro si nu mirosea! oare poate fi posibil vreo sarcină!

Răspuns Câştigător
| Mimi1994 a răspuns:

Este posibil! Cel mai sigur ar fi sa faci un test de sarcina. Daca iti iese slab pozitiv, esti cel mai probabil insarcinata! Imediat dupa aflarea rezultatului consulta un medic, el este cel mai in masura sa-ti confirme sarcina.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ai intrebat daca si partenerul este in regula?

| Violleta2022 a răspuns:

Facand sex in perioada fertila, ai incercat?

| Mihaelluckaaa explică (pentru Violleta2022):

Da... am facut si nimic

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihaelluckaaa):

De curozitate, cati ani ai?

| anamariarot a răspuns:

Esti sigura ca "problema" e de la tine? Sa mearga si iubitul/sotul sa isi faca o spermograma, poate sufera el de vreo afectiune

| Acras a răspuns:

Fa un bine planetei si nu ramane insarcinata.e pacat sa mai existe cineva ca tine tu trebuie sa ramai unica