| MrBean03 a întrebat:

Cum pot slabi cu paine?
Salut TPU.
Vreau sa slabesc dar si cu paine.
Un sfat ce sa mananc,va rog.
Dulciuri nu mai mananc doar paine,pateu, carne(pui), salamuri..etc
Fructe mai deloc.
Va rog lasati-mi comentarii cu ce-as putea face sa slabesc ce sa mananc etc. Funda! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Supa de pui ar merge sau un iaurt natur

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mananca paine graham sau de secara dar nu in cantitate mare

| MrBean03 explică (pentru mona):

Cate felii 2? Dimineata si la amiaza e bine? cu un cremwusti, pateu. ceva?

| mona a răspuns (pentru MrBean03):

Doua felii dimineata si una sau doua la amiaza e super bine, incearca seara sa mananci fructe, mere in special

| MrBean03 explică (pentru mona):

OK, o sa incerc

| MrBean03 explică (pentru mona):

Seara pot manca cevA? Supa de pui ceva?

| Cosmin86 a răspuns (pentru MrBean03):

Cremwusti si pateu = gunoi, nu mancare.

nu-ti place mancarea de preferi sa mananci gunoaie si resturi?

| mona a răspuns (pentru MrBean03):

Supa de pui ar merge sau un iaurt natur