| nicoleee30 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Mi-a venit ciclul in 2 mai si a curs pana in 4 mai, dar putin mai putin ca de obicei. Si dupa 4, adica atunci cand am crezut ca mi-a trecut a mai curs asa, putin cate putin si in 5 mai si foarte putin in 6. Astazi, cand am fost la baie am observat atunci cand m-am sters ca mi-a mai curs putin. Nu inteleg acest fenoment, pana acum nu l-am mai experimentat.Credeti ca e din cauza faptului ca sunt activa sexual? Adica, cat am fost pe ciclu am facut de 3-4 ori neprotejat, dar prietenul meu niciodata nu a ejaculat deci sarcina e exclusa! Vreau sa mentionez si faptul ca de ieri sau alaltaieri sfarcurile mele sunt mai sensibile la atingere. Ce se intampla? Multumesc frumos

2 răspunsuri:
| sinnz a răspuns:

Esti gravida!

| nicoleee30 explică (pentru sinnz):

Decat sa raspunzi asa, fara sens, nu puteai pur si simplu sa nu te deranjezi sa scrii? Si ai mai si pus si "!". oricum mersi de parere, m-ai speriat foarte tareeeeeeeee, chiar acum plang in hohotewinking