| d33utzza a întrebat:

am si eu o nelamurire. vreau sa mi dau gaura in buric dar nu stiu ce cercel sa mi iau. eu vroiam sa mi iau de argint dar am citit pe net k de la argint se infecteaza..care cercei sunt mai buni ..argint,aur,titan etc..ast rasp. mersi mult va pup!

Răspuns Câştigător
| DarkAngel1 a răspuns:

Hey. Din cate stiu eu, argintul e tot metal pretios, ca si aurul, deci nu ar avea de ce sa se infecteze. Eu mi-am mai facut cate un pierce in fiecare ureche[in plus fata de primele 2 gauri], si prima data mi-am pus cercel de argint, nu am avut nimic, insa buricul e o zona mai sensibila. In principiu, nu cred ca ti se va infecta de la cercel de argint.

| d33utzza explică (pentru DarkAngel1):

Pai si eu am 5 gauri in ureche si tot argint mi am pus din prima nu mi s-a infectat, dar ma gandesc k in buric e o zona mai sensibila ..ms mult pentru raspuns pup

4 răspunsuri:
| gabiforstory a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu faci asa ceva! REnunta! Nu iti face gaura in buric doamne fereste.Ce copii "inapti"..Se gandesc numai la tampenii, si fac numai la tampenii in ziua de azi...Si eu am 12 ani dar nu intentionez sa fac gaura in creier!

| d33utzza explică (pentru gabiforstory):

Gabyforstory nu ti am cerut parerea daca sa imi fac sau nu ..am intrebat care cercei sunt mai buni. daca vrei tu sa iti faci sau nu asta e problema ta.eu astept raspunsuri la intrebarea mea nu am nevoie de alte explicatii.ms

| gabiforstory a răspuns:

Okay scuze eu nu am vrut sa ofensez pe nimeni.