| maryym a întrebat:

Buna am si eu o problem.Am cun un baiat acum ceva timp[nu f mult] este amicul prietenei mele [atunci cand l-am cun eu avea pr] si de curand am auzit ca s*au desp si vb cu el de o saptam pe mess si acum 3 zile i-am trim pe facebook o cerere de relatie si din cate am obs eu a intrat pe fb si nu mi-a acc cererea de relatie si pe mess azi i-am spus ca nu stie sa mai bage lumea in seama si nu mi. a rasp si am dat 2-3 mass. uri batand apropouri la el dar nimic. l-am intrebare daca e supi nu mi-a rasp. Tin sa mentionez ca pe mess ne intelegm bine si face to face la fel desi ne-am vazut de cat de 3 ori si nu prea am vb multe lucruri si mi-a cam dat de inteles ca vreau cv cu me[o posibila relatie]. Nu stiu cum sa fac sa vad daca l-a deranjat faptul ca i-am trim pe facebook o cerere de relatie sau ce are dar nu vreau sa par stresantastraight faceintelege/ti voi:X:*. Un sfat cv.prom ca dau >funda.mersibig grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maryym explică:

@ddooddoo30: TIMID nu este deloclaughingDoamne nici nu il vad pe el TIMID! Daca ai stii cat de nebun si golan si vagabont e...laughingOricum mersi:*

| maryym explică:

@maya1: Asa am facut si a functionat...Dar din pacate ma rupt orice legatura cu el acum din diferite motive. El m-a cautat de multe ori sa ne impacam, dar eu l-am evitat crezand ca va suferii mai mult. si cam asa e.Azi e ziua lui de nastere si nu stiu ce sa fac sa ii dau mesaj pe fb sau nuthinking Mersi.te pup

| maya1 a răspuns:

Lasa-l in pace o vreme,cu cat pari mai interesata cu atat il vei indeparta mai mult.
Nu-l aborda cateva zile, daca te place o va face el, daca nu e mai bine sa afli acum.