| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. Am 13 ani si iubitul meu este plecat in germania, iar acum imi cam place de prietenul lui cel mai bun. Imi este foarte greu sa il astept pana vine el din germania. Am nevoie de niste sfaturi va rogggg! Sa il astept pe iubitul meu pana vine din germania sau sa ma cuplez cu prietenul lui cel mai bun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei daca chiar ati place de cel mai bun prieten a lui si crezi ca el merita cupleazate cu el
Dar nah sa nu-ti para rau mai tarziu
Ca nah.cu siguranta si iubitul tau are ceva gagici pe acolo
Baieti astia nu sunt buni de nimic
Azi ati spun ca nu poate trai fara tine si te iubeste de nu mai poate si maine e cu altahappy
Asa merita sa le facem si noi

| DanutSsZza a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca are el timp de gagici, deoarece este pe la munca, ma suna in fiecare seara. apoi cred ca ma cuplez cu preietenul lui ...ca pana vine el oh go on

10 răspunsuri:
| Laura1102 a răspuns:

Scuza-ma in primul rand nimeni nu a profitat de mine nimeni si nu ma jigni degeaba. In al doilea rand era un sfat ce i l-am dat eu ( este parerea mea) daca nu ati convine poti sa raspunzi frumos nu ai de ce sa jignesti pe nimeni pentru-ca nici eu nu am facut-o
am zis cum sunt in general baieti din ziua de azi
Si inca ceva eu nu am stiut ca el are 20 de ani credeam ca e un pusti de varsta ei.
Iar daca tu esti un baiat fidel iubitei tale inseamna ca are noroc putin baieti in ziua de azi se gandesc la o singura fata
Si daca te-ai simtit vizat in ceea ce am spus eu imi cer scuze

| NickLikeastar a răspuns (pentru Laura1102):

Da, asa e, ai dreptate! Nu mi-am dat seama, era parerea ta, sfatul tau. Te rog, scuza-ma pentru jignirile aduse!

| Aylee a răspuns:

Clar oh go on. El crezi ca s-a dus in Germania pentru el sau pentru tine?

| DanutSsZza a răspuns (pentru Aylee):

Pai iubitul meu are 20 de ani, s-a dus in Germania sa lucreze timp de 6 saptamani tongue!

| zbye a răspuns:

Depinde cat de tare il iubesti pe cel care a plecat. Daca il iubesti cu adevarat l-ai astepta pana vine, daca nu, te-ai cupla cu celalalt, in fine, parerea mea e ca ar trebui sa il astepti pana ce vine.

| Munkyfunky a răspuns:

Vai s-amar ma fata. Tu 13.el 20 si prietenul lui 25? laughing. Si tu vrei sa zici ca l-ai iubit sau ca il iubesti? laughing Tu la 13 ani ma, habar nu ai de tine.da ce ii aia dragoste...

| NickLikeastar a răspuns:

Ai 13 ani si iubitul tau are 20, iar tu vrei sa te dai la prietenul lui cel mai bun? Scuza-ma dar iti cam "place viata" sa zic asa. Stii tu la ce ma refer. laughing Ce-s si cu unele fete din ziua de azi. laughing Taticul tau crede ca te duci la scoala, cand tu umbli dupa pe... Si Laura, nu mai generaliza atat, te rog. Daca tu ai ghinion, si nu dai peste cine trebuie, inseamna ca toti suntem asa? Si ce sfat de ca*t dai tu cand zici: "Da, cupleaza-te cu prietenul lui". Parerea mea ca d-aia si-au batut toti baietii joc de tine, ca esti cam tarf. Eu am prietena, lucrez ca barman, si crede-ma ca dau de o gramada de fete pe seara, dar nu ma atrage niciuna, absolut deloc, si asta pentru ca imi iubesc prietena si doar ea ma atrage! Sa fiu si putin ONTOPIC: E cam cu dus-intors treaba asta. Daca te dai la prietenul lui, si el nu va accepta, vei pierde din 2 parti. Si oricum, 6 saptamani nu e prea mult sa-l astepti.

| DanutSsZza a răspuns (pentru NickLikeastar):

Da imi place viata, doar ca nu ma refer la sex, si la scoala merg in fiecare zi, si nu am cum sa-i pierd pe amandoi pentru ca prietenul lui mi-a cerut prietenia tongue...d-ne ce raspuns "bun" mi-ai dat laughing

| Madutza19997 a răspuns:

Daca`l iubesti pe iubitul tau din Germania, asteapta`l... nu te cupla cu prietenul lui cel mai bun ai sa ramai fara niciunu dupawinking