| Nrimazn8qndu a întrebat:

Bună, am și eu o problema, am 15 ani și am sânii ca la 12 ani, foarte mici, ma simt prost în pielea mea ca vad toate fetele de vârstă mea ca au sânii normali, nu vreau sa aud acum ca spuneți d-alea ca încearcă sa te accepți cu corpul tău ca n-am chef, va rog spuneți-mi ce sa fac ca trebuie sa existe ceva va roggggggggggg!

6 răspunsuri:
| Ilincoana a răspuns:

Nu exista nimic altceva in afara de incredere in procesul tau de dezvoltare happy sanii nici nu conteaza sincer. Silueta, strict forma corpului va fi mereu mai importanta decat asta. Nu are sens sa te stresezi cu ceva ce nu poti controla.

| relian a răspuns:

La anii tai nu prera exista sa faci ceva in privinta asta.
Deci ocupati timpul cu scoala,lasa chestiile astea pentru mai tirziu cand o sa cresti,cand o sa ti se termine cresterea fizica a corpului, abia atunci o sa stii exact cum esti si o sa poti face ceva in privinta asta.

Dar ca idee sa stii cum sta treaba, desi ar trebuie deja sa stii, ce sinii are maicata?
Daca maicata are sinii f mici, asa o sai ai si tu, chiar si athnci cand vei avea 25 de ani sa zicem.
Daca mama ta are sinii normali cum zici tu, atunci nu ai decat sa astepti, or sa creasca cand le vine rindu laughing

Plus de asta una este felu dea gindi la 15 ani, altfel o sa gindesti dupa 25 de ani,asta iti garantez.
Poate ca peste ani o sa iti placa sa ai sinii mici,poate iubitu tau o sa vrea sini mici nu ugere de vaca laughing
Cum am zis esti copil,pune capu, nu mina laughing si invata la scoala, lasa mina, lasa sinii, lasa sculele pentru adulti, ocupate cu ce se ocupa copii de 15 ani.
Deci chiar sa vrei, chiar sa fi fost legal ceva tot nu ai putea sa faci ceva sa iti maresti sinii asta la anii tai, pentru ca esti in crestere, nimeni nu se baga sa faca absolut nimic.

| Vântulalb a răspuns:

Se vede ca sanii nu gazduiesc minte! Altfel, nu puneai intrebarea asta aici.
Ai doar 15 ani. Ce inseamna "sani normali"? Uita-te la actritele straine. Au 30-40 de ani si sani ca de fecioara. Si sunt asa de frumoase!

| DataScience a răspuns:

Nu ne intereseaza sanii, daca pe tine te intereseaza cand pe baieti nu problema e la tine. Mananca grasime de vaca/capra/porc...etc. ca sanii sunt formati din grasime. Succes.

| Brizbriz a răspuns:

Exista operatie de marire de sani, asta fiind SINGURA solutie
DAR
1. nu se face inainte de 18... efectiv nici un doctor nu se baga
2. COSTA DE RUPE
3. e periculoasa (siliconul introdus se poate sparge si sa iti otraveasca, corpul)
4. nu poti face copii, decat daca faci operatia reversa, motivul e ca nu poti sa produci lapte cu siliconul in sani

5. ESTI FATA, sunt o tona de baieti care vor vrea sa fie cu tine, cu sau fara sanii mari

0. TU DE UNDE STII CE AU CELELALTE FETE?!?
le-ai vazut dezbracate sau macar in costum de baie?!?

ca solutii, pentru o fata imbracata, sa para ca are sani mari, SUNT CU TONA, de la sutien dotat din fabrica, cu "umflaturi" pana la banalele sosete bagate in sutien

| just4ubr2015 a răspuns:

Exista tratament pentru aceasta problema in 3 luni se poate rezolva