| Mihay4 a întrebat:

Cand vreau sa dezinstalez Microsoft Office Profisional 2010 imi zice asa "Microsoft Office Profesisinal Plus 2010 uninstall did not complete successfully.". Vreo idee? dau funda.

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun, mai ales ca nu vad ceea ce faci.

9 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Intra in Safe Mode si dezinstaleaza de acolo. Sa intri in Safe Mode, dai restart si apesi repetat F8, selectezi Safe Mode etc de acolo te descurci.

| Mihay4 explică (pentru eucumine010):

Nici prin Safe Mode nu merge...

| eucumine010 a răspuns (pentru Mihay4):

Mi se pare ciudat. Atunci dai delete la folderul din program files si gata.

| Mihay4 explică (pentru eucumine010):

Am incercat si asta... dar tot apare in Programs

| Mihay4 explică (pentru eucumine010):

Dupa ce am sters tot cu el am incercat sa-l reinstalez, dar zice ca il am deja instalat.

| Mihay4 explică (pentru eucumine010):

Control Panel/Uninstall a program, pe urma ma duc la Microsoft Office 2011 Plus si unistall si imi da "Microsoft Office Profesisinal Plus 2010 uninstall did not complete successfully."

| eucumine010 a răspuns (pentru Mihay4):

Incearca prin metodele astea.
http://translate.google.it/....../translate

| eucumine010 a răspuns (pentru Mihay4):

Nu stiu ce sa iti spun, mai ales ca nu vad ceea ce faci.

| stanly7 a răspuns:

Http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html
Încearcă revo uninstaller pentru dezinstalări.
Videotutorial:
http://www.videotutorial.ro/? p=26

| Mihay4 explică:

Ne pare rau, pagina nu a fost gasita - Eroare 404