| anonim_4396 a întrebat:

Am şi eu o problemă cam... don't tell anyone
Nici nu ştiu cum să spun...
Am 15 ani, dar am impresia că fac pe mine, adică iau pe mine o lenjerie curată seara, iar dimineaţa e foarte murdară. Deci chiar nu ştiu ce se petrece, nici măcar nu mai pot purta fustă. Intenţionam să port o pereche de pantaloni scurţi sub fustă, treaba merge cu fuste largi, dar cu fuste strâmte nu. De luni va trebui să port o fustă strâmtă neagră şi nu îmi pot lua pantaloni scurţi pe sub fiindcă se va vedea urât, oricum am burtă.
Ce să fac? Ajutor! ***funditză pentru cel mai util sfat***
Sper că m pus la categoria potrivită. Oscilam între sănătate şi beauty&fashion, dar am ales adoloscenţi fiindcă sunt adolescentă.
P. S. Nu râdeţi de problema mea, e foarte stânjenitor. sad

Răspuns Câştigător
| Narcissa a răspuns:

Pai du-te la magazin si cumparati un protejsleep :d
e cat o foaie de hartie de subtire si nu se vede pe sub lenjerie:d
problema ta o sa disparahappy
bft!happy

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Ideea e că nu prea m-a ajutat sfatul tău, dar am promis că dau fundiţă, aşa că ţi-am dat totuşi. tongue

| iRawrr a răspuns:

Fata am si eu problema asta eu fac pe mine chiar si cand ma plimb nun pot sa tin trebuie sa te duci la doctor sa vezi daca nu cumva ai probleme cu rinichi