| RM a întrebat:

Am hotarat sa imi fac alt ID. Mi-am instalat si multimess-ul ca sa pot trimite ID-urile de pe primul ID pe al doilea. Problema este ca nu prea functioneaza. Adica, unii au primit cerere de adaugare in lista iar altii nu. Cand incerc sa adaug pe cineva in lista nu-l adauga si scrie urmatorul mesaj: "Your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeeded. Please check your messenger list later." Chiar nu stiu ce pot sa fac. La primul ID pe care l-am adaugat n-a durat mai mult de 5 secunde si a si mers. Daca stiti care e problema si cum o pot rezolva va rog sa am ajutati.
PS: Am YM 10. MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Buna...
Iti apare asa pentru ca ai adaugat deocamdata prea multi in lista.
Mai poti astepta si pana maine... sau cateva ore si apoi sa mai bagi altii in lista.
Bafta!

| Wihaela a răspuns:

Buna! poate ca ai bagat id in lista si persoana respectiva nu a dat accept, sau poate uh nu scrii corect.scrii asa TPUser (acesta fiind id ) sau scrii asa TPUser@yahoo.com? Te sfatuiesc sa scrii TPUser. Poate asa va mergewinking
Bafta!

| DizzYuzzY a răspuns:

Incearca cu mai putine id`uri :d. sau fa`ti alt IDhappy