| Anisoaraaa0 a întrebat:

Buna,sunt fata.
Am o problema, sunt foarte slabă.
Va rog sa nu radeti de mine, am aproape 14 ani, 1.58 si doar 36 de kg.
Vreau sa ma îngraș cat mai repede.Mananc dar nu ma îngraș aproape deloc.
Va rog,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Stai cuminte, ești in creștere!

| Anisoaraaa0 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc mult pentru raspuns! M-am m-ai îngrășat cateva grame dar oricum nu se vede

| Dana1999 a răspuns:

Dacă mănânci mult și te stresezi nu te vei îngrășa. O faci degeaba. Nu te mai stresa și va fi bine

| Anisoaraaa0 explică (pentru Dana1999):

Mulțumesc mult pentru raspuns!

| Crosto a răspuns:

Eu incerc sa slabesc si tu incerci sa te ingrasi? cum vine asta sad ma duc sa ma omor sad BAGA IN TINE CARTOFI PRAIJTI PAINE BRANZA CIOCOLATA DULCURI ETC MANANCA SEARA pe la 3 noaptea

| Anisoaraaa0 explică (pentru Crosto):

Mănânc tot ce ai precizat mai sus și la 3 4 mananc

| Crosto a răspuns (pentru Anisoaraaa0):

Asa laughing