| Anna_3917 a întrebat:

am si eu o problema de vreo 2 luni nu mi-am mai deschis un telefon si de atunci nu se mai deschide. are bateria full si cand incerc sa il deschid tiuiestraight face. stie cineva ce are?sad funda:d

Răspuns Câştigător
| DeNySa000 a răspuns:

Pai cred ca placuta este de vina...mi s-a intamplat si mie ...si am schimbat placuta si dupa sa aprins

4 răspunsuri:
| Krissii a răspuns:

Anna sfatul meu este sa il duci la un specialist si el stie ce are telefonul. Funda?

| Chitaila a răspuns:

Lasal inchis vreo luna si dupa o sa mearga si la mine a facut la felhappy

| ILINCA_8854 a răspuns:

Incarcal si apoi deschidel, daca e incarcat si nu se aprinde inseamna ca bateria aia mare din spate(acumulatorul)e dus... fundita?

| bibitza_7911 a răspuns:

E jaf.