| me_3408 a întrebat:

Am si eu o problema, deci am luat o pisoi de pe strada, poate are o luna, da mai mare nu este, era de la scoala mea, si sora mea aduso acasa putin, si mama a indragito. Da' treaba e ca mai avem o pisica de 2 luni(ea e de 1 luna la noi) si tot ii da CAPACE in cap si o hasaie, asta mica nu-i face nimic, adica ea vrea sa se joace, dar...asta mai mare nu o lasa, ce mai trebuie sa fac ca asta mai mare sa nu o mai bata pasta mica.

Răspuns Câştigător
| Simona a răspuns:

Deci vreau sa va felicit pentru fapta buna facuta fiindca nu toata lumea ia acasa toate pisicile de pe strada.
hmm...pai nu cred ca poti face ceva...nu ii mai faceti celei mari nimic si ai sa vezi ca se va cuminti si ea
numai bine
:*

2 răspunsuri:
| ZeWsSs a răspuns:

Nu prea ai ce face aia mai mare se va obisnui cu cealalta pisica si nu o va mai bate

| GyeBaek a răspuns:

PAi de ce nu le desparti, si nu se mai bat cand o sa cresca amandoua ca daca cresc in aceiasi casa nu se mai bat.Sau renunta la una, asta-i varinata in caz ca numere nimic.