| Rose1123 a întrebat:

Am si eu o problema destul de importanta (din punctul meu de vederebatting eyelashes ) Deci...Inainte aveam fundul bombat. Nu era foarte mare, ai mei ziceau ca e in stilul lui J.Lo. In fine. De ceva timp a inceput sa se turteasca si lase. Si chiar nu arata bine. sad Ati putea sa imi spuneti cateva exercitii bune, si care sa aiba efect rapid? Probabil e si din cauza stilului de viata(zic si eu) dar nu s-a schimbat aproape cu nimic. Sport fac. Nu in fiecare zi, dar macar odata la 2 zile cel putin o jumatate de ora de gimnastica sau cateva exercitii. Posibil sa fie si din cauza alimentatiei proaste? Ajutooor! puppy dog eyes
Multumesc!

1 răspuns:
| AOLEVRIC a răspuns:

E posibil si asta, mananca cat mai sanatos si fa genoflexiuni.