| Mihaell a întrebat:

am si eu o problema, fumez de 4 ani, nu sunt dependenta doar ca ma influenteaza prietenii/colegii, daca eu nu i-as vedea pe ei ca fumeaza nu as fuma nici eu, chiar nu stiu ce sa fac, si sunt zile cand raman singura acasa si nu fumez, dar la scoala pot sa nu-mi cumpar tigari ca am de la colegi...

Răspuns Câştigător
| Muppet a răspuns:

Hmm... Cand vrei sa fumezi ia pachetul de tigari si misoase-l inauntru. Are un miros de iti trece pofta de fumat:-&. Cel putin la mine merge laughing. Sau spune-le colegilor sa nu iti mai dea tigati. Si la scoala nu te duce cu ei cand se duc sa fumeze. Cu putina vointa faci orice!( inclusiv te pori lasa de fumat daca chiar vrei. proprie experienta laughing )

| Mihaell explică (pentru Muppet):

Am incercat de multe ori, nu ma duceam la fumat da tot venea unu la mine sa-mi zica :"hai fata la fumat ca iti dau eu " si daca e free cum sa refuz laughing

1 răspuns: