| Mocanu_Ana_1995 a întrebat:

Am si eu o problema. În luna mai mi.am pus pierce in buric, iar în ultima perioadă în partea de jos mi s-a umflat foarte tare și mă durea foarte tare când atingeam zona. De câteva zile l.am scos, mi s-a astupat gaura din partea de jos, dar umflătura aceea încă nu a trecut...ce ar trebui să fac?

3 răspunsuri:
| MissMoon a răspuns:

Dar ca locul este încă dureros cel mai probabil ai o infecție acolo dacă nu, înseamnă ca așa zona așa va rămâne tare gen o piele moarta.

| Mocanu_Ana_1995 explică (pentru MissMoon):

Nu ma doare absolut deloc zona, doar ca am umflatura aia in partea de jos si acum gaura s-a astupat. Si bănuiesc ca nu ar trebui sa mai încerc sa imi dau iar gaura.

| sara29 a răspuns:

Aici nu știm, poate s-a infectat zona, mai bine ai merge la medic.