| ArianaDeea a întrebat:

Buna,am si eu o problema. M-am certat cu toate prietenele cu care ieseam afara sau m-am indepartat de ele si si-au facut alti prieteni. Si cu cele care nu ies afara nu pot sa le chem pe afara,o sa creada ca vorbesc cu ele numai cand am nevoie de ele *chiar cred, unele mi-au spus asta* si acuma stau in casa straight face
Ce sa fac? sad
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Madalina_Rovinescu_1994 a răspuns:

Nu le baga in seama, viata merge in continuare inainte...ai sa iti faci alte prietene.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continuă, e foarte tragic.
Ai putea face un film dramatic din toată chestia asta.

| ArianaDeea explică (pentru anonim_4396):

Trebuia sa rad sau ceva?

| Voidwithin a răspuns:

Valeuuu dar asta-i foarte grav.

| σκμ a răspuns:

Singură te mănâncă cineva?

| Georgemy2 a răspuns:

E cam greu... daca era doar una, te ierta usor. Incearca sa-ti ceri scuze si sa-ti iei toata vina asupra ta

| ArianaDeea explică (pentru Georgemy2):

Dar n-am facut nimic rolling on the floor

| Georgemy2 a răspuns (pentru ArianaDeea):

Normal ca zici asta... daca ai recunoaste ca e si vina ta...

| bobocelXD a răspuns:

Incearca sa iti faci alti prieteni