| iuliaa1x a întrebat:

am si eu o problemastraight face. Ma deranjeaza coshurile de pe fata. mi-am dat cu niste creme de la oriflame si de la avon si tot degeaba. Nu stiti niste "leacuri babesti"?batting eyelashes. Dau fundita :*batting eyelashespuppy dog eyes!

3 răspunsuri:
| buburuza_4437 a răspuns:

Da-te seara cu argila.eu cu ea ma dau.*leacuri babesti nu prea stiu)

| pici6 a răspuns:

Buna, eu folosesc zineryt si crede-ma e super ok :* ajuta pentru cosuri si acnee in jur de 30 de lei costa sper ca te-am ajutat. funda?

| pici6 a răspuns:

Buna, am uitat sa mentionez ca leacurile babesti nu prea functioneaza am incercat si eu atatea dar degeaba. incearca zineryt nu ai ce pierde daca timp de 2 saptamani te dai si nu iti prieste il poti lasa. te pup