| Error1 a întrebat:

Buna, am și eu o problema mai delicata.
Eu înainte eram o persoana timida și singuratica și nu știu deodată m-am schimbat, sunt tupeist, ma enervez din orice, ma stresez singur din nimicuri, pun răul in fața, adevarul e ca am fost și puțin luat la mișto și cred ca d-aia m-am schimbat, nu știu ce sa zic crying((((

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai devenit coleric din cauza singuratatii si nemultumirii sufletesti pe care o ai.
Poate ar trebuiis a te controlezi inainte de a te enerva si a incrca sa-ti pui creierul sa gandeasca sis a gaseasca solutii, decat sa dai frau unei isterii.
Nu este o reactie normala si nici sanatoasa fiindca iti va aduce numai necazuri pe viitor, pe toate planrurile si in toate relatiile.
Nu om inteligent, nu raspunde la misouri si nici nu reactioneaza ca un caine turbat!
Daca te consideri un o inteligent si ai cat de cat respect pentru tine, incearca sa te calmezi si sa judeci fiece actiune si vorba care-ti iese din gura!