| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema :nu-mi merge internetul. daca intru pe facebook imi apare dor bara de sus cu cauta, acasa, profil etc iar restul pagini e alba. Daca ma uit pe google si scriu un cuvant ar trebui sa-mi dea in jos niste exemple si nu-mi da (ex.: scriu face si inainte imi dadea in jos facebook acumi nu-mi da) nu se mai incarca jocurile, daca vreau sa fac un test de pe clopotel cand sa dau la urmatoare intrebare nu mi se incarca dar nici nu apare sus in bara ca se incarca. Nu stiu ce are si sper va rog sa ma ajutati macar cu un sfat!

1 răspuns:
| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Pai nu am cont pe facebook dar banuiesc ca ori ti s-a defectat ceva ori calculatorul nu mai e atat de performant si la clopotel nu merge deoarece poate fi o eroare in ziua respectiva s-au ai prea multe lucruri in calculator
sper ca te-am ajutat