| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema peste o saptamana particip la balul bobocilor si n-i s-a spus doar o proba la care trebuie sa ne gandim.Proba suna cam asa,, Trebuie sa faceti ceva care sa ne impresioneze"fiecare concurent in parte, si nu stiu ce sa fac sa citesc o poezie sa cant sau nu stiu... mima o sceneta ceva,,[putem face si in 4 concurenti] aveti vreo idee ce as putea face? dar sa fie ceva original amuzant[funda]:d

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Prietena mea cea mai buna a dansat greceste, impreuna cu mine si cu inca 3 vecini de pe scara, eram 2 fete si 2 baieti, noi fetele stateam jos in genunchi in fata, iar baietii in spate si aveam fiecare cate un cosuletz cu flori si arunam cu petale in timp ce dansa ea, iar cand s-au terminat florile bateam din palme, la mijlocul dansului un baiat ia un scaun si il pune in mijloc iar celalalt a ajutat-o sa se urce pe el si-a continuat sa danseze, iar noi sa batem din palme, si la final baietii au dat-o jos de pe scaun si-au pus un pahar de plastic pe care l-a calcat ea (grecii de obicei la finalul unui dans sparg un pahar dar noi ca sa nu facem cioburi acolo am luat unul de plastic si l-a calcat)sper sa iti placa ideea noastra