| anonim_4396 a întrebat:

Particip la balul bobocilor, doar ca este o mica problema. Nu am un talent. Adică nu fac dansuri sau canto și m-am gândit sa fac ceva sceneta. Puteți sa îmi dați niște clipuri de unde sa ma inspir, va rog? Sau dacă aveți o alta idee ce sa fac la proba de talente. Multumeeeesc

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Particip la balul bobocilor" - nu e clar: ca boboc sau "măroc"?

| Andreeush a răspuns:

Ce probe mai sunt?

| Vikaa a răspuns:

Hai sa-ti zic si eu, cand am fo' a 9-a am zis sa ma bag si eu la bal, ca deh, marea talentata, de fapt aveam 0 talent, ceea ce am facut este sa caut o coregrafie de la o melodie, mi-am mai luat 3 colege si atata am exersat pana ne-a iesit foarte bine
Noi am dansat pe melodia asta, 3 proaste pe scena, eram extrem de speriate, dar a decurs ok.
https://www.youtube.com/watch?v=_FeJBMYNl7s
poti cauta coregrafia de la melodia ta favorita.
Cu sceneta n-o prea recomand, poti din cauza emotiilor sa-ti uiti replicile si sa te faci de cacao, asa daca uiti o miscare din dans poti sa te deplasezi in spatele celorlalte care danseaza.
E mai usor dansul decat cantatul si scenetele, cauta coregrafia piesei tale favorite sau a unei alte piese care-ti place si exerseaza cu colegele tale sau cu fetele ce participa la bal.