| ιиѕι∂є yøur hє∂яt♥ a întrebat:

am si eu o problema.sambata am fost la un club.am fost cu prietenii mei.inaintea aia am vb cu prietenul meu sa vin.pana la urma a venit si el.la inceput nu m-a observat pe acolo, eu eram prin club si dansam cu un baiat insa m-a vazut cu el, la-si fi rugat sa danseze cu mine. dar stiam ca el nu prea danseaza.cine stie cum.in fine. pana la urma prietenul meu a stat cu ochii pe mine.sa uita cum dansam cu celalalt baiat. dar cred a devenit gelos.pentru ca mi-a spus sa ies pana afara si mi-a zis:cred ca te simti mai bine in compania aluia d cat in a mea(mi-a vorbit foarte urat). atunci eu m-am inmuiat si am plect.am vrut sa plec acasa deja sunasem taxiul.pana la urma a trimis un prieten dupa mine ca sa ma duc sa vb cu el. el a crezut ca eu am o legutura cu celalalt baiat.eu i-am zis ca nu am nimic cu el.in fine. dupa ai am plect cu el intr-un loc mai retras sa vb cu el.eu aunci ma inceput sa plang pentru ca el nu ma credea.va rog sa ma ajutati: ce sa fac ca sa aiba din nou incredere in mine? si sa fie totul cum era inainte?

2 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Demonstreaza-i ca il iubesti. Nu prin vorbe ci prin fapte.
Apropo...vezi ca ai greseli de ortografie. Mananci litere.

| ιиѕι∂є yøur hє∂яt♥ explică:

Shtiu.am obsetvat si eu asta...am scris in graba inainte de a merge la scoalatongue