| manichiurafabuloasa a întrebat:

Am si eu o problema. Va rog sa nu radeti sau sa faceti misto de mine. :/ M.am indragostit de un tigan care ma place din clasa a 3 a. Eu sunt clasa a 5a acum si suntem impreuna dar a aflat aproape toata scoala si mi.e foarte frica sa nu afle tot satul. Locuiesc la tara. Eu il iubesc extrem de mult si el la fel. Daca ar afla parintii mei sau ai lui am fi morti. Prietenele imi scot mereu ochii ca e tigan,ca tiganul tot tigan ramane, etc. Nu stiu ce sa mai fac! Ma puteti ajuta cu un sfat? Inima nu ma lasa sa ma despart de el :/ Plus ca el mi.a fost alaturi dupa ce a murit bunica mea. El mi.a readus zambetul pe buze si m.a ajutat sa trec peste...Ajutati.ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Anonima1abc234 a răspuns:

Nu te lasa influențata de prietenele tale! Probabil ele nu il cunosc la fel de bine ca si tine! Hai sa-ti spun ceva pentru ca si eu sunt in situația ta! Sunt cu un baiat care e Țigan si sunt de un an cu el! Si ne iubim mult! E cam aiurea faptul ca eu românca el Țigan! Poate asa e si la tine! Dar tigani au o inima mare si sunt extrem de familisti si iei țin de femeile(iubitele)lor! Le respecta si le iubesc! Atata timp cat el este alături de tine inseamna ca te iubeste, si crede-ma daca ati fi intrv-o situație gen sa afle părinți posibil si fara voia lor el tot lângă tine va rămâne, acuma depinde cati ani are el! Oricum ce ai de gând? Sa renunți doar pentru ca e Țigan? Sau ca te influenteaza prieteni? Lasa totul de la sine si vei ajunge departe cu el :* succes

| manichiurafabuloasa explică (pentru Anonima1abc234):

Are aceeasi varsta ca si mine. Suntem in aceeasi clasa. El ma iubeste de 2 ani. Ai cont de facebook? Sa vorbim mai multe... Daca doresti

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i sa isi faca buletin asa devine roman si dupa un dus cu axe va fi mai roman decat un roman ca sa nu rada satu de voi

| Doub a răspuns:

rolling on the floor)))laughing)))))))))).

| Lawliet14 a răspuns:

Apoi ce vina are baiatul ca e tigan? Vezi totusi ce zic si prietenele tale si daca e adevarat ca e golan. Daca nu e golan, poti sa mergi pe mana ta...

| manichiurafabuloasa explică (pentru Lawliet14):

Nu e golan. e genul de baiat cuminte. cand e nervos/suparat se poarta mai rebel in rest totul e ok.

| mafiotuXXL a răspuns:

Mai bine vezi-ti de treaba nu te complica cu tiganii, cautati un alt baiat. Parerea mea este viata fa ce vrei tu cu ea.

| xAmyx a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat, si el te iubeste (dar nu stiu cat de multe stiti voi despre dragoste in cls5, in fine) ..atunci nu ar trebui sa ascultati de gura lumii. Lumea e rea, si orice a-ti face tot va va judeca ..Si cu parintii tai, incearca sa le explici, dar foarte important e sa le spui tu (daca afla de altundeva, ar putea fi mult mai rau). Asculta de mine, si eu am ascuns lucruri de ai mei, iar dupa ce au aflat s-au suparat pe mine si greu le-am recastigat increderea.
Daca sunteti fericiti, ramaneti impreuna. Asta e tot ce conteaza.

| Bambyynaa007 a răspuns:

Nu conteaza ce rasa e, e tot om. Daca te iubeste si te respecta, nu ar trebui sa ascultati de gura lumii.