| aNdRa_6572 a întrebat:

Sambata am fost la nunta lui verisoara mea.si am fost domnisoara de onoare.m.am indragostit de cumnatul de mana. dar problema e ca eu am 14 ani si el 23.azi am aflat ca si el s. a indragostit de mine.cum as putea sa fiu cu el ( va rog sa nu radeti de mine da e chiar adv.) parintii mei sigur nu sunt de acord.plss ajutati.ma! funda:*

4 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Nu se spune " lui verisoara mea" ci se spune " nunta verisoarei mele "
Si eu nu vad nici`un viitor relatiei voastre, tu inca esti o copila, nu te`ai maturizat f repede si asta nu este de rau. Iar el gandeste`te ca are 23 de ani, e trecut prin viata si 9 ani este o diferenta. El nu urmareste de la tine doar un sarut si sa va tineti de mana. Are 23 de ani, intelegi treaba asta!? Si din moment ce stii ca parintii tai nu te vor lasa, fara sa ii intrebi imagineaza-ti cum ar fi sa afle dupa o luna ca tu esti cu un tip de 23 de ani! pfff logic nasol! "te-ai indragostit si tu si el " pff de unde stii ca s-a indragostit de tine? esti o copila inca!
Sfatul meu este sa-ti gasesti un baiat de varsta ta sau cu 2 ani maxim mai mare ca tine! SUCCES, funda?

| LarissaMouse a răspuns:

Pffff.este foarte aiurea.de la 14 ani la 23...9 ani diferenta intre voi? si gandeste-te.tu chiar crezi ca el sar uita la o fetita care abia daca a facut rost de buletin? daca da, atunci esti nebuna cu capul! pe bune acum.nu te supara pe mine dar parintii tai au dreptate in totalitate.cavalerul de onoare ce avea?

| IoanaTempah a răspuns:

Du`te la emisiunea Casatoreste`te cu mine si cere`l in casatorie. Sigur va acceptawinking

| BianKa1234CM a răspuns:

Buna Andra! Eu cred ca e prea mare fiindca el este foarte mare fata de tine si este si major. Puteti sa ramaneti prieteni si asigurate sa nu aiba prietena pentru ca asta te va deruta stiind ca alta ti l-a luat.Incepe sa comunici cu el,sa il privesti in ochi, sa ii transmiti ca il iubesti.Atunci el va simti ceva si te va intelege. Daca arati bine,esti isteata, desteapta si frumoasa sigur o sa fi cu el. Bafta:*
si sa nu uiti, orice iti doresti se indeplineste mereu!