| asdfghjklo a întrebat:

am si eu o problema.sad varul unui prieten de la mine din anturaj a stat toata vara cu noi.lui ii plkea de mine, dar eu nu eram asa "pregatita" pentru. un prieten si nici nu imi placea de el(imi placea de alt baiat)... el se ruga de mine tot timpul sa fiu cu el si ma lua ma pupa fara ca eu sa vreau... pur si simplu ar fi facut orice numai ca eu sa vreau sa fiu cu el
Insa intr-un final cu cam 3 saptamani inainte sa inceapa scoala el a plecat acasa... vbeam pe mess.tot timpul ma baga in seama si imi spunea ca inca ii place de mine si ca inca e disponibil.ma rog. a inceput scoala si kulmea la scoala tot timpul "dadeam unul peste altul" si a inceput sa imi placa MIE de el, dar am aflat ca lui nu ii mai placea de mine. a aflat si el ca imi place de el insa fara rezultatsad avea alta prietena(culmea.aceea fata era prietena cu mine, nu era asa buna, dar eram prietene).
m`am chinuit mult timp cu sentimentul acesta cum ca eu sunt vinovata ca eu nu am vrut dar mi-a trecut.acum imi mai place de el f. putin(cam 30%) si el stie treaba asta, dar tot da semne ca lui incepe sa ii placa iar de mine(nu mai e cu fata aceea).
am nevoie de un sfat.in kaz ca ii place iar de mine si ma intreaba daca vreau sa fiu cu el, ce ar trebui sa ii zic? sa il refuz? sau ce ar trebui sa fac. dati`mi un sfat va roog! nu mai stiu ce sa fac! cel mai bun raspuns are fundita si celalalte cate un votwinking sad sigh
Multumesc anticipat sad

Răspuns Câştigător
| AndreeaLupan a răspuns:

Salut...
Mdam. o istorioara destul de interesanta.
Pai uite, un sfat pe care ti l-as da este sa incerci. De ce nu? Totul e posibil, tu daca il placi, dupa cum ai spus, pai incearca, sa nu iti fie teama de noi sentimente.
Sper ca vei asculta de sfat.
Bafta tongue pup

4 răspunsuri:
| Lavy_5428 a răspuns:

Parerea mea... N-ar trebui sa-l mai bagi in seama, e pervers. dar totul depinde de tine si de sentimentele tale...

| BiancaSweetGirl a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il acceptzi...stai cu el ceva timp pana iti dai seama daca iti place cu adevarat de el sau nu...ca sa nu se repete iar povestea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu refuzel daca iti mai place de el dar daca nu itiu mai placede de el refuzal MIMIS SAMIRA ANTONIA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt samira.pai daca nu il mai placi refuzal si daca il mai placi acceptal. a fost bun raspunsul meu?