| Ralux a întrebat:

Bunahappy am si eu o problemuta... faza e k toti prietenii mei sunt plecati si cei disponibili sunt departe si putem iesi doar peste cateva zile apoi si ei cred ca pleaca...problema este:nu am k cine sa ies straight face
Ce pot face?cryingVoi ce ati fi facut in situatia mea, sau daca vi s-a intamplat ce ati facut?
pls help...
Have a very nice day happy!
XXX kisskisskiss

Răspuns Câştigător
| oana_1897 a răspuns:

Poi incearca sa gasesti alta cale de a te distra(asculta muzica, stai pe mess etc ), incearca sa gasesti ceva care sa te tina ocupata, daca nu de ce nu iesi in oras si poate iti faci alti prieteni noi, cine stie, incearca. bafta

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Stai si u in casabig grin
Nu e asa greu cateva zile...iti faci de lucru si trecbig grin

| denisa_4752 a răspuns:

Uita te la filme, stai la palavrageala pe mess, canta, asculta muzica...big grinsi eu am o problema mare cu plictisealawinking