| XoXo_7878 a întrebat:

am si eu o rugaminte.care imi poate zice niste facultati la care as putea merge si ce as putea iesi de acolo? sunt la profil filologie, clasa a 12.la liceu nu avem pe nimeni care sa ne indrume.multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in Bucuresti exista Universitatea Hyperion.Arunca o privire pe internet despre aceasta.Este facultate de filologie.Si sa stii ca de la profilul tau de filologie daca faci aceeasi facultate tot de filologie iesi translatorwinking. si se castiga destul de bine daca ai noroc.Sau daca iti place scoala poti ajunge profesor/Profesoara de filologie in licee sau facultatihappy