| sasha898 a întrebat:

Am si eu problema deci sunt cam rusinos si cind vorbesc cu o fata mai ales cu cea pe care o plac incep sa ma bilbii, trebuia sa es cu o fata la intilnire dar din cauza ca sunt rusinos nu m-am dus big grin. Ceva propuneri cum scao si eu de rusinea asta?

Răspuns Câştigător
| ÐiÐi a răspuns:

Fii tu insuti si gandeste-te ca si ea e om la fel ca tine asa ca nu ai dc sa ai emotii. Du-te cu incredere ca nu te va manca. Nu iti pregatii "replici" de acasa ca mai rau o sa faci. Daca ai ceva sa ii spui exerseaza in oglinda, socializeaza mai mult si ai incredere in tine.

2 răspunsuri:
| RaluLoveM3 a răspuns:

Cu rusinea nu rezolvi nimic! Ai incredere in tine, du-te si da-o pe spate! Te pup.

| xAdyTzu a răspuns:

Du-te la intalnire. Nu ai nimic de pierdut.