| Fasie a întrebat:

am si eu un prieten si nu prea am incredere in el ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| maddy22 a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna?

uite. iti las id-ul meu si vorbim pe mess daca vrei.bine?

mady_zapa_scumpyca

te astept :*

4 răspunsuri:
| Butterfly928 a răspuns:

Roaga o prietena pe care el nu o cunoaste sa ii faca avansuri sa flirteze un pic daca el reactioneaza bine adica ii accepta avansurile renunta la el daca nu si este fidel te iubeste love struck

| AcrossTheSky a răspuns:

Daca nu mai simti ceva pentru el. poti sa te desparti de el.plus ca nu ai nici incredere in ei.
dar daca tu tii la el. atunci ai putea sa-l inviti si tu mai des prin oras.atunci va sta cu tine, si vei stii ca nu te insala.si mai poti sa-i faci niste surprize ca sa afli daca te insala, gen : sa-l suni mai des.sau sate duci pe la el

nici eu nu pot avea incredere laughing).in prietenul meu : si as vrea sa ma despart de el, dar inca tin la el.deci voi ramane big grin
sper ca ti-am fost dee folos :*:*:*. papa

| BiaLoredana a răspuns:

Pai asa a fost si in cazul meu si i-am intrebat prietene uni mi-au raspuns intr-un fel iar alti in alt fel pana am ajuns la disperare i-am intrebat chiar si parinti si la fel mama a zis ceva iar tatal alt ceva apoi am cumparat o camera de si i-am pus-o in dormitor timp de 2 saptamini nu s-a intamplat nimic anormal dar in a 3 saptamana a venit cu cea mai buna prietena a mea si au facut dragoste am fost socata am intrebat-o pe prietena mea ce a facut in ziua acea si a spus ca s-a dus doar ca sa o ajute pla tema la metematica am zis bine apoi apoi dupa 3 zile iar a venit cu alta si iar a facut dragoste si am intrebat-o si pe ia ce a facut in acea zi si a zis ca s-a dus la o prietena si a gresit usa su el a invitato inauntru sa o intreba de un ex la teme de la biologie am zis si acolo bine iar apoi m-am dus la el acasa si el s-a dus la toaleta in acest timp eu i-am lasat flilmarea in laptop ca atunci cand in deschide sa inceapa si am plecat iar apoi a vazut filmarea si a fot socat in uramatoarea saptamana a venit din 2 in 2 ore cu tot felul de cadouri ca sa il iert dar cum el era drogostea vieti mele l-am iertat ma bucur ca te-am ajutat

| AnneMarri a răspuns:

desparte-te de elwinking daca nu-i incredere, o relatie nu rezista sad