| miruna3034 a întrebat:

Am stat cu un baiat o luna totul era frumos si bine pana in momentul in acre mi se parea putin distant si l-am intrebat ce are de ce se comporta asa cu mine si mi-a spus ca are nevoie de o pauza nu ma mai cautat decat foarte rar mi-e foarte dor de el. Intr-o seara vorbeam pe mess si mi-a spus ca i este dor de mine. Azi i-am trimis un mesaj in care ii spuneam daca exista vreo sansa sa ne impacam sa fim din nou impreuna mi-a spus ca "posibil" dar nu imi mai da nici un semn de viata. M-am atasat foarte mult de el ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| marinamary a răspuns:

Fa-te k esti indiferenta k el sh sigur te va vrea inapoi! daca incerci sa il contactezi tu, el va crede ca esti disperata dupa el! crede-ma! stiu din proprie experienta!

1 răspuns:
| Alllllexandra a răspuns:

Fato nu mai fa pe disperata, pfuu ce ma enervezilaughing daca te place te va cautatongue lasa'l in pace