| KisSYoUBabY a întrebat:

am telefon Samsung galaxy mini si nu stiu ce am facut si am bagat o poza la cateva melodii cum pot scoate poza de la melodiile care le-am bagat? App poza care am bagat-o in mai multe melodii am sters-o si nici acum nu s-a scos poza de la melodi...cum le pot scoate? Funda +vot, Multumesc!

1 răspuns:
| Explicatii a răspuns:

Nu se poate sa o stergi depine ai card in telefon? daca o ai poti sa o stergi bagan cadu in adaptor si il bagi in pc si iti arata tot ce ai melodii, poze, jocuri