| Andreea266 a întrebat:

Am terminat a 12-a la mate-info si nu stiu la ce facultate sa dau. Am terminat cu 9, 56 si la bac voi lua peste 9. Ma descurc la orice materie in special romana biologie(am ales a 3 a materie la bac) engleza informatica, matematica. Nu-mi plac chimia si fizica dar daca e le invat si pe alea! Vreau sa termin o facultate si sa am un loc de munca destul de bine platit pentru ca sunt dispusa sa muncesc cat este nevoie. Nu vreau sa am un salariu ca cel al profesorilor de exemplu si vara sa muncesc in strainatate. Daca fac o facultate vreau sa fie ceva serios pentru ca sunt diapusa sa muncesc.Va rog frumos sa imi dati cateva idei!

1 răspuns:
| Anon31241212 a răspuns:

Profii au bani crede ma laughing)) Si stau cate 4 ore la scoala si freaca menta. Si dupa dau ore in particular si meditatiile is scumpe.
Daca iti place info poti sa dai la info, ca iti gasesti foarte usor de lucru. Te poti angaja din facultate.