| Georgiana18 a întrebat:

Am tinut atatea diete si am doar cu 3 kg in plus fata de greutatea pe care ar trebui sa o am dar avand in vedere ca statura nu ma avantajeaza deloc, sunt vizibile, chiar foarte. Prin urmare as dori sa organizez un concurs care sa se bazeze pe sustinere reciproca. Cine vrea sa mi se alature? pentru mai multe detalii. georgenica_17

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce vrei să organizezi mai exact, că nu am înțeles nimic!
Deci?
Pa, pa.

| Georgiana18 explică (pentru Legiuitoarea):

Raspunsul tau. Oarecum ironic. In alta ordine de idei. S-a infaptuit deja aceasta problema. Poate ca nu am fost destul de explicita, dar prin aceasta modalitate, impreuna ca alte persoane care au dorit sa urmeze o dieta si nu aveau ambitia necesara, ne-am sustinut reciproc atunci cand simteam nevoia de a claca. happy

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Georgiana18):

Bună.
Ironic? Dacă ești grea în exprimare și nu înveți să mănânci (diete minune nu există!), sunt problemele strict ale tale.
Pa, pa.