| LoReDaNa a întrebat:

Am trecut clasa a 9 la filologie. Trebuie sa imi cumpar caiete si nu stiu ce materii am. ca caiete trebuie sa imi iau?

Răspuns Câştigător
| emmma01 a răspuns:

Eu sunt la filologie, dar clasa a 11-a si te ajut eu :*
Ai : romana,mate,engleza,franceza,latina,tic(informatica),logica(caiet de romana),bio,istorie,geografie,desen, muzica, religie, fizica, chimie si cam atat cred... poate am uitat cv, dar nu cred. funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Poi iti trebuie caiete de romana logic ca esti la filo, si faci si matematica o ora sau 2 pe saptamana! Caiete de geografie/biologie!

| MrAlex a răspuns:

Caiet romana
caiet mate
caiet geografie
caiet biologie
caiet desen

| Mirucriss98 a răspuns:

Buna! Pai si eu am trecut tot in clasa a 9 a, doar ca am trecut la Stiinte ale naturii. Probabil nu e asa mare diferenta dintre ce fac eu si ce faci tu(ma refer ca materii)Eu ti le zic pe ale mele: Romana,Mate,Engleza,Franceza,Istorie,Religie,Biologie,Geografie,Muzica,Sport, Logica, Informatica, T.I.C, Desen, Chimie si Fizica. Sper ca ti-am fost de folos. Funda? kiss