| christinne_1321 a întrebat:

Am un aparat foto Olympus x-925. L`am scapat din greseala, si pentru o perioada nu a mai mers. Dupa ce a mers, iar s-a oprit. Pozele care le am pe aparat le pot vedea, dar cand incerc sa fac alte poze sau sa filmez e ecranul negru. Ce pot face?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

SA golesti memoria! NU mai ai loc sa faci alte poze sau sa filmezi! Descarca pozele in computer si fa altele - merge! Sau sterge 2 poze sa vezi ca poti face alte 2 poze!

neluL
| neluL a răspuns:

Dac scoti cardul verifica daca mai ai poze si in memoria lui proprie! Poate din greseala este setat sa se salveze pozele in memoria lui si nu pe card!

| christinne_1321 explică:

Am incercat sa sterg.dar tot la felsad...iar cardul e d 2GBsad...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca trebuie sal duci la un specialist si eu am patit la fel