| lala453 a întrebat:

am un catelus de varsta de o luna insa as vrea sa il spal se poate acum la o luna cat are el? ca abia l-am cumparat si mi-asi oi sa ii fac baie sa fie si el mai curat. va rog sa imi spuneti parerile voastre in legatura cu catelul, v-asi fi recunoscatoare, dau si unda tongue :****

Răspuns Câştigător
| madalinamadu a răspuns:

Este mai indicat sa il speli dupa 8 saptamani, pana atunci ai putea sa il stergi cu servetele speciale pentru pui sau cu un prosop umed. Sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| AnYyCrZ a răspuns:

Pai nu cred ca are ceva...Insa ai grija sa nu-i bagi apa in ochi sau in urechi si sa-l feresti de frig happy

| lala453 explică (pentru AnYyCrZ):

Pai esti sigur/a ca nu e nimic rau? ca imi e frica sa nu ii fac vreun rau. daca poti sa te informei i sa ma anunti ar fi minunat, te rog mult de tot ca eu am mai cautat si sicea ca nu e bine dar nu stiu exact. ma poti ajuta? te rog? mersi mult

| AnYyCrZ a răspuns (pentru lala453):

Nu e nimic rau...Doar sa il lasi sa se usuce sa nu stea ud ca raceste, atat :*

| nicoletta15 a răspuns:

Sunt aproximativ sigura ca nu i se va intampla nimic, de exemplu eu am porcusori de guineea si de curand m-am ales cu puisori, dupa care m-am gandit eu ca ar trebui sa le fac baie, nu li sa inatamplat absolut nimic desigur ca am evitat capul mai precis urechile desi este foarte greu caci capul este cam tot corpul lorlaughing)...astfel ma gandesc ca daca eu am facut baie la niste bieti puisori de guineea si inca traiesc si cresc fericiti pe zi ce trece nu vad de ce s-ar intampla ceva la un catel. Sper ca te-am ajutat macar putin.batting eyelashes