| Aleeeeeeee a întrebat:

Buna (: am un coleg care tot ma imbratisaza si imi ia apararea in fata baietilorhee hee. E fratele lui Mihnea ( v-am mai povestit despre el ). Azi am avut o ora libera si cand s-a sunat, colegul meu, s-a pus cu mine in banca, am vorbit putin si m-a luat in brate... Mihnea iesea atunci din clasa lui si ne-a vazut [ usa de la clasa era deschisa ]. A venit mai aproape si s-a uitat la noihee hee. Credeti ca e gelos?hee hee. Mie nu-mi place de colegul meu e dragut dar nu-mi placehee hee, mie imi place de Mihnea.

Credeti ca ignorana si gelozia lui sunt niste semne, ca ar fi posibil sa ma placa?

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Ideea e ca nu am de unde sa stiu. Sunt cam 50 % sanse. Poate doar nu vroia ca fratele lui sa se dea la tine. Sau poate te place.
Aici am si eu o intrebare :In loc sa ne tot intrebi pe noi, nu poti sa-l intrebi pe el?
Asa. frumos. subtil, fara sa-si dea seama. Pune-i o intrebare la care raspunsul sa contina si indirect faptul ca te place sau nu.batting eyelashes Hai ca te descurci tu.
BaFthA