| JustTruth_Armand_1987 a întrebat:

Am un coleg de banca cam ciudat....Si stau foarte foarte in spate.Cum sa ii spun dirigintei sa ma mute mai in fata? Vreau sa fiu atent la profesori dar in spate nu prea se poate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,cum adica e ciudat colegul tau? oricum poti sa i zici dirigintei ca ai probleme cu ochii si sigur te muta

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Habar aveti voi astia care ati stat toata viata in prima banca cum e in spatehappy
colegu tau e destept el din spate va 'spioneaza' pe toti, vede ce faceti laughing si altele.
PE cand voi pe el nu il vedeti happy
E mult mai ok in spate, oricum degeaba va duceti la scoala laughing la ce scoala se face acum in romania...mai bine stati dracu acasahappy
Eu am terminat generala prin 2007 atunci se facea cat de cat carte, acum... vai mamahappy

| Angelofdemon a răspuns:

Buna.
Pai pur si simplu, ii spui ca esti prea in spate pus. Si ca nu te intelegi prea bine cu colegul tau. Daca nu actioneaza in felul asta spune-i ca ai probleme cu vederea, si ca nu vezi la tabla sau de ceilalti colegi din primele banci.
Succes.