| maitteperoni a întrebat:

Am un coleg in clasa si de fiecare data cand ma cert cu el spune ca ar fi o slabiciune de minte sa puna mintea cu mine si nu stiu ce sa ii raspund inapoi. Puteti sa ma ajutati. :d? FUNDAAAAA

2 răspunsuri:
| Amy1 a răspuns:

Raspundei asa"Normal ca ar fi o slabiciune, din moment ce mintea ta superioara si inganfata nu percepe si alte chestii de la oamenii cu capul pe umeri ...de la oamenii care gandesc cu adevarat.:*
Sau ai putea sa-l lasi in pacelaughing

| wwwxxxx a răspuns:

Spune-i ca doctorul pe bolnav nu se supara (tu ca doctor el ca bolnav)sau in general nu atrage atentia la provocarile lui.