| NarcisaNarcisa a întrebat:

Buna am un inel de argint si ar merge daca il pun pe degetul mijlociu sau sa il pun pe inelar pe mana dreapta?

Răspuns Câştigător
| Balooonasseeee a răspuns:

Pe inelar pe mana dreapta ar arata mult mai dragut si select

3 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Il pui unde doresti tu. Eu purtam unul pe degetul mare, deci...
Dar, cum zicea si Balooonasseeee, e mai dragut si selecr pe mana dreapta pe inelar.
O zi faina Narcisa!

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

La stanga mi se pare mai bine, nu te deranjeaza la nimic, cu mana dreapta mai faci cate ceva si ambele degete mi se par ok numai sa-ti vina tie bine.

| Blue_Nicoleta_1989 a răspuns:

Pe inelar (de acolo vine si denumirea :3) happy